Ղարաբաղյան շարժման չշարունակելուց խոսում է մեկը, ով Ղարաբաղյան շարժման ո´չ սկսելու հետ է կապ ունեցել, ո´չ պատերազմի դաշտում է եղել: Ի՞նչ էր անում: Էլի հոդվածներ էր գրում, օրինակ Վազգեն Սարգսյանին ու Սերժ Սարգսյանին էր թիրախավորում: Հերթական հոդվածներից մեկի համար էլ բառի բուն իմաստով միզել են վրան:
Խոսում է Ղարաբաղյան շարժումը չշարունակելուց մեկը, ով 2016թ. Ապրիլյան Քառօրյա պատերազմին մասնակցել է 2016թ. մայիսին` 3-րդ գծում:
Խոսում է չշարունակելուց մեկը, ում թվում է, թե վերջնական հասել է իր նպատակին: Չէ՜, դու պետք ա ագռավի կյանք ունենաս Նիկոլիկ, որ տեսնես, թե ոնց ա էս ժողովուրդը վեր հառնում: Թե ոնց ա ազատագրվում Երևանը քեզնից ու քո երիտներից, թե ոնց ա շարունակվում Ղարաբաղյան շարժումը:
Նյութի աղբյուր՝ https://www.facebook.com/tiko.vardanyan.378/posts/pfbid0fEPdrsfzvnXuJsquhFyUWof8Fqu7iem31AgMMKx2y71hg5DgAQznipuEtbqWUJD7l